6022123.66.0 | Blur The Lines, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022123.66.0 |
| Pattern Name | Blur The Lines |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 97%;SOLUTION DYED ACRYLIC - 3% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR BLEACH CLEANABLE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022123.66.0 | Blur The Lines, Bark - Donghia Fabric
6022123.66.0 | Blur The Lines, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022123.66.0 |
| Pattern Name | Blur The Lines |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 97%;SOLUTION DYED ACRYLIC - 3% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR BLEACH CLEANABLE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022123.66.0 |
| Pattern Name | Blur The Lines |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 97%;SOLUTION DYED ACRYLIC - 3% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR BLEACH CLEANABLE |














