6022133.106.0 | Sprint, Canyon - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022133.106.0 |
| Pattern Name | Sprint |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 52.36" |
| Vert. Repeat | 37.5" |
| Horz. Repeat | 52.36" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 51%;VISCOSE - 49% |
| Finish | SOFTENED ;EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Cheic and Modern |
| Notes | FOR DRAPERY AND DECORATIVE USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022133.106.0 | Sprint, Canyon - Donghia Fabric
6022133.106.0 | Sprint, Canyon - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022133.106.0 |
| Pattern Name | Sprint |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 52.36" |
| Vert. Repeat | 37.5" |
| Horz. Repeat | 52.36" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 51%;VISCOSE - 49% |
| Finish | SOFTENED ;EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Cheic and Modern |
| Notes | FOR DRAPERY AND DECORATIVE USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022133.106.0 |
| Pattern Name | Sprint |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 52.36" |
| Vert. Repeat | 37.5" |
| Horz. Repeat | 52.36" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 51%;VISCOSE - 49% |
| Finish | SOFTENED ;EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Cheic and Modern |
| Notes | FOR DRAPERY AND DECORATIVE USE ONLY |














