6022139.6.0 | Space Odyssey, Smoke - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022139.6.0 |
| Pattern Name | Space Odyssey |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 38.75" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;VISCOSE - 25%;POLYESTER - 20% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022139.6.0 | Space Odyssey, Smoke - Donghia Fabric
6022139.6.0 | Space Odyssey, Smoke - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022139.6.0 |
| Pattern Name | Space Odyssey |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 38.75" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;VISCOSE - 25%;POLYESTER - 20% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Original: $311.85
-65%$311.85
$109.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022139.6.0 |
| Pattern Name | Space Odyssey |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 38.75" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;VISCOSE - 25%;POLYESTER - 20% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |














