6022161.6.0 | Scramble, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022161.6.0 |
| Pattern Name | Scramble |
| Collection | Ombre I |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYCOTTON - 37%;COTTON - 33%;VISCOSE - 25%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022161.6.0 | Scramble, Bark - Donghia Fabric
6022161.6.0 | Scramble, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022161.6.0 |
| Pattern Name | Scramble |
| Collection | Ombre I |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYCOTTON - 37%;COTTON - 33%;VISCOSE - 25%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $274.05
-65%$274.05
$95.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022161.6.0 |
| Pattern Name | Scramble |
| Collection | Ombre I |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYCOTTON - 37%;COTTON - 33%;VISCOSE - 25%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |














