6024107.624.0 | Treasure Trove, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024107.624.0 |
| Pattern Name | Treasure Trove |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 7.5" |
| Horz. Repeat | 6.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 62%;VISCOSE - 38% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024107.624.0 | Treasure Trove, Earth - Donghia Fabric
6024107.624.0 | Treasure Trove, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024107.624.0 |
| Pattern Name | Treasure Trove |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 7.5" |
| Horz. Repeat | 6.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 62%;VISCOSE - 38% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Original: $370.13
-65%$370.13
$129.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024107.624.0 |
| Pattern Name | Treasure Trove |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 7.5" |
| Horz. Repeat | 6.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 62%;VISCOSE - 38% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |














