6024119.66.0 | Tweedle Chevron, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024119.66.0 |
| Pattern Name | Tweedle Chevron |
| Collection | |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 57%;COTTON - 22%;POLYESTER - 16%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Herringbone |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024119.66.0 | Tweedle Chevron, Earth - Donghia Fabric
6024119.66.0 | Tweedle Chevron, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024119.66.0 |
| Pattern Name | Tweedle Chevron |
| Collection | |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 57%;COTTON - 22%;POLYESTER - 16%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Herringbone |
| Notes | 0 |
Original: $264.60
-65%$264.60
$92.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024119.66.0 |
| Pattern Name | Tweedle Chevron |
| Collection | |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 57%;COTTON - 22%;POLYESTER - 16%;POLYAMIDE - 5% |
| Finish | STEAMED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Herringbone |
| Notes | 0 |














