6025118.6.0 | Dappled, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025118.6.0 |
| Pattern Name | Dappled |
| Collection | Luminary |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 64%;POLYESTER - 21%;COTTON - 11%;METALIZED POLYESTER - 4% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025118.6.0 | Dappled, Bark - Donghia Fabric
6025118.6.0 | Dappled, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025118.6.0 |
| Pattern Name | Dappled |
| Collection | Luminary |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 64%;POLYESTER - 21%;COTTON - 11%;METALIZED POLYESTER - 4% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025118.6.0 |
| Pattern Name | Dappled |
| Collection | Luminary |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 64%;POLYESTER - 21%;COTTON - 11%;METALIZED POLYESTER - 4% |
| Finish | ACRYLIC BACKED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |














