6025124.6.0 | Dashing, Chocolate - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025124.6.0 |
| Pattern Name | Dashing |
| Collection | Luminary |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 39%;ACRYLIC - 29%;COTTON - 19%;WOOL - 13% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025124.6.0 | Dashing, Chocolate - Donghia Fabric
6025124.6.0 | Dashing, Chocolate - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025124.6.0 |
| Pattern Name | Dashing |
| Collection | Luminary |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 39%;ACRYLIC - 29%;COTTON - 19%;WOOL - 13% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025124.6.0 |
| Pattern Name | Dashing |
| Collection | Luminary |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 39%;ACRYLIC - 29%;COTTON - 19%;WOOL - 13% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
| Notes | 0 |














