63338 | Litchfield Braid, Red - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 63338 |
| Pattern Name | Litchfield Braid |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 1 7/8" (5CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% VISCOSE |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



63338 | Litchfield Braid, Red - Schumacher Trim
63338 | Litchfield Braid, Red - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 63338 |
| Pattern Name | Litchfield Braid |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 1 7/8" (5CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% VISCOSE |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 63338 |
| Pattern Name | Litchfield Braid |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 1 7/8" (5CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% VISCOSE |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | Stripes |























