65413 | Edmond Linen Lip Cord, Sand - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 65413 |
| Pattern Name | Edmond Linen Lip Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 1/2" (1CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 19% VISCOSE, 37% ACRYLIC, 33% LINEN, 11% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



65413 | Edmond Linen Lip Cord, Sand - Schumacher Trim
65413 | Edmond Linen Lip Cord, Sand - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 65413 |
| Pattern Name | Edmond Linen Lip Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 1/2" (1CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 19% VISCOSE, 37% ACRYLIC, 33% LINEN, 11% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | 0 |
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 65413 |
| Pattern Name | Edmond Linen Lip Cord |
| Collection | Cords |
| Width | 1/2" (1CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 19% VISCOSE, 37% ACRYLIC, 33% LINEN, 11% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | 0 |























