69991 | Topi Applique, Sienna - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 69991 |
| Pattern Name | Topi Applique |
| Collection | Tribal Chic |
| Width | 52" (132CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 6 1/2" (17CM) |
| Vertical Repeat | 6" (15CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 40% LINEN, 32% COTTON, 28% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

69991 | Topi Applique, Sienna - Schumacher Fabric
69991 | Topi Applique, Sienna - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 69991 |
| Pattern Name | Topi Applique |
| Collection | Tribal Chic |
| Width | 52" (132CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 6 1/2" (17CM) |
| Vertical Repeat | 6" (15CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 40% LINEN, 32% COTTON, 28% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Diamond/Ogee |
Original: $381.50
-65%$381.50
$133.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 69991 |
| Pattern Name | Topi Applique |
| Collection | Tribal Chic |
| Width | 52" (132CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 6 1/2" (17CM) |
| Vertical Repeat | 6" (15CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 40% LINEN, 32% COTTON, 28% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Diamond/Ogee |














