71741 | Stitched Stripe Indoor/Outdoor, Taupe - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 71741 |
| Pattern Name | Stitched Stripe Indoor/Outdoor |
| Collection | Indoor/Outdoor Stripes |
| Width | 56" (142CM)" |
| Match | SHOWN RAILROADED |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 1/4" (1CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% HIGH UV POLYESTER |
| Country of Origin | MEXICO |
| Country of Finish | MEXICO |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


71741 | Stitched Stripe Indoor/Outdoor, Taupe - Schumacher Fabric
71741 | Stitched Stripe Indoor/Outdoor, Taupe - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 71741 |
| Pattern Name | Stitched Stripe Indoor/Outdoor |
| Collection | Indoor/Outdoor Stripes |
| Width | 56" (142CM)" |
| Match | SHOWN RAILROADED |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 1/4" (1CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% HIGH UV POLYESTER |
| Country of Origin | MEXICO |
| Country of Finish | MEXICO |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
Original: $171.50
-65%$171.50
$60.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 71741 |
| Pattern Name | Stitched Stripe Indoor/Outdoor |
| Collection | Indoor/Outdoor Stripes |
| Width | 56" (142CM)" |
| Match | SHOWN RAILROADED |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 1/4" (1CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% HIGH UV POLYESTER |
| Country of Origin | MEXICO |
| Country of Finish | MEXICO |
| Color | Beige |
| Theme | Stripes |
























