71751 | Cabana Stripe Indoor/Outdoor &, Green - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 71751 |
| Pattern Name | Cabana Stripe Indoor/Outdoor & |
| Collection | Indoor/Outdoor Stripes |
| Width | 57 3/4" (147CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 7" (18CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% HIGH UV POLYESTER |
| Country of Origin | MEXICO |
| Country of Finish | MEXICO |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

71751 | Cabana Stripe Indoor/Outdoor &, Green - Schumacher Fabric
71751 | Cabana Stripe Indoor/Outdoor &, Green - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 71751 |
| Pattern Name | Cabana Stripe Indoor/Outdoor & |
| Collection | Indoor/Outdoor Stripes |
| Width | 57 3/4" (147CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 7" (18CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% HIGH UV POLYESTER |
| Country of Origin | MEXICO |
| Country of Finish | MEXICO |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Original: $171.50
-65%$171.50
$60.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 71751 |
| Pattern Name | Cabana Stripe Indoor/Outdoor & |
| Collection | Indoor/Outdoor Stripes |
| Width | 57 3/4" (147CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 7" (18CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% HIGH UV POLYESTER |
| Country of Origin | MEXICO |
| Country of Finish | MEXICO |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
























