72396 | Ganton Tape Indoor/Outdoor, Teal - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 72396 |
| Pattern Name | Ganton Tape Indoor/Outdoor |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 2" (5CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 1 3/8" (3CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



72396 | Ganton Tape Indoor/Outdoor, Teal - Schumacher Trim
72396 | Ganton Tape Indoor/Outdoor, Teal - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 72396 |
| Pattern Name | Ganton Tape Indoor/Outdoor |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 2" (5CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 1 3/8" (3CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 72396 |
| Pattern Name | Ganton Tape Indoor/Outdoor |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 2" (5CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 1 3/8" (3CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |























