74537 | Gustave Silk Lip Cord Narrow, Coral - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 74537 |
| Pattern Name | Gustave Silk Lip Cord Narrow |
| Collection | Cords |
| Width | 1/8" (0CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 25% SILK, 1% NYLON, 60% COTTON, 14% POLYESTER |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



74537 | Gustave Silk Lip Cord Narrow, Coral - Schumacher Trim
74537 | Gustave Silk Lip Cord Narrow, Coral - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 74537 |
| Pattern Name | Gustave Silk Lip Cord Narrow |
| Collection | Cords |
| Width | 1/8" (0CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 25% SILK, 1% NYLON, 60% COTTON, 14% POLYESTER |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 74537 |
| Pattern Name | Gustave Silk Lip Cord Narrow |
| Collection | Cords |
| Width | 1/8" (0CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 25% SILK, 1% NYLON, 60% COTTON, 14% POLYESTER |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Red |
| Theme | 0 |























