75438 | Mini Leopard Outdoor, Blush - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 75438 |
| Pattern Name | Mini Leopard Outdoor |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 7" (18CM) |
| Vertical Repeat | 7 1/4" (18CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Pink |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





75438 | Mini Leopard Outdoor, Blush - Schumacher Fabric
75438 | Mini Leopard Outdoor, Blush - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 75438 |
| Pattern Name | Mini Leopard Outdoor |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 7" (18CM) |
| Vertical Repeat | 7 1/4" (18CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Pink |
| Theme | Animal Skin |
Original: $234.50
-65%$234.50
$82.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 75438 |
| Pattern Name | Mini Leopard Outdoor |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 7" (18CM) |
| Vertical Repeat | 7 1/4" (18CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Pink |
| Theme | Animal Skin |
























