77133 | Corail Velvet, Coral - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 77133 |
| Pattern Name | Corail Velvet |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 53 1/2" (136CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 6 3/4" (17CM) |
| Vertical Repeat | 6 3/4" (17CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 72% Cotton, 28% POLYESTER |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | BELGIUM |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




77133 | Corail Velvet, Coral - Schumacher Fabric
77133 | Corail Velvet, Coral - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 77133 |
| Pattern Name | Corail Velvet |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 53 1/2" (136CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 6 3/4" (17CM) |
| Vertical Repeat | 6 3/4" (17CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 72% Cotton, 28% POLYESTER |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | BELGIUM |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Original: $574.00
-65%$574.00
$200.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 77133 |
| Pattern Name | Corail Velvet |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 53 1/2" (136CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 6 3/4" (17CM) |
| Vertical Repeat | 6 3/4" (17CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 72% Cotton, 28% POLYESTER |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | BELGIUM |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |


















