77463 | Larson Handwoven Tape, Indigo - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 77463 |
| Pattern Name | Larson Handwoven Tape |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 2" (5CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 70% Cotton, 30% JUTE |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



77463 | Larson Handwoven Tape, Indigo - Schumacher Trim
77463 | Larson Handwoven Tape, Indigo - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 77463 |
| Pattern Name | Larson Handwoven Tape |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 2" (5CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 70% Cotton, 30% JUTE |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |
Original: $126.00
-65%$126.00
$44.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 77463 |
| Pattern Name | Larson Handwoven Tape |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 2" (5CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 70% Cotton, 30% JUTE |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Diamond/Ogee |























