79115 | Lubeck Tape, Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 79115 |
| Pattern Name | Lubeck Tape |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 3 3/4" (10CM)" |
| Match | STRIPE |
| Horizontal Repeat | 3 3/4" (10CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




79115 | Lubeck Tape, Brown - Schumacher Trim
79115 | Lubeck Tape, Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 79115 |
| Pattern Name | Lubeck Tape |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 3 3/4" (10CM)" |
| Match | STRIPE |
| Horizontal Repeat | 3 3/4" (10CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
Original: $91.00
-65%$91.00
$31.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 79115 |
| Pattern Name | Lubeck Tape |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 3 3/4" (10CM)" |
| Match | STRIPE |
| Horizontal Repeat | 3 3/4" (10CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |























