79726 | Obi Tape, Liquorice - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 79726 |
| Pattern Name | Obi Tape |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 2 1/4" (6CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 64% COTTON, 36% VISCOSE |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




79726 | Obi Tape, Liquorice - Schumacher Trim
79726 | Obi Tape, Liquorice - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 79726 |
| Pattern Name | Obi Tape |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 2 1/4" (6CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 64% COTTON, 36% VISCOSE |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 79726 |
| Pattern Name | Obi Tape |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 2 1/4" (6CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 64% COTTON, 36% VISCOSE |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |























