8014103.3.0 | Sevenoaks, Maisonnette - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8014103.3.0 |
| Pattern Name | Sevenoaks |
| Collection | Maisonnette |
| Width | 48" |
| Vert. Repeat | 32.5" |
| Horz. Repeat | 48" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8014103.3.0 | Sevenoaks, Maisonnette - Brunschwig & Fils Fabric
8014103.3.0 | Sevenoaks, Maisonnette - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8014103.3.0 |
| Pattern Name | Sevenoaks |
| Collection | Maisonnette |
| Width | 48" |
| Vert. Repeat | 32.5" |
| Horz. Repeat | 48" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8014103.3.0 |
| Pattern Name | Sevenoaks |
| Collection | Maisonnette |
| Width | 48" |
| Vert. Repeat | 32.5" |
| Horz. Repeat | 48" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Jacobean |











