Br-71163.A.0 | Le Lac Linen Print - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | BR-71163.A.0 |
| Pattern Name | Le Lac Linen Print |
| Collection | |
| Width | 49" |
| Vert. Repeat | 81" |
| Horz. Repeat | 49" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Br-71163.A.0 | Le Lac Linen Print - Brunschwig & Fils Fabric
Br-71163.A.0 | Le Lac Linen Print - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | BR-71163.A.0 |
| Pattern Name | Le Lac Linen Print |
| Collection | |
| Width | 49" |
| Vert. Repeat | 81" |
| Horz. Repeat | 49" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | BR-71163.A.0 |
| Pattern Name | Le Lac Linen Print |
| Collection | |
| Width | 49" |
| Vert. Repeat | 81" |
| Horz. Repeat | 49" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Beige |
| Theme | Modern Chinoiserie |











