Br-79704.3.0 | Festival Of Lanterns Linen Print, Maisonnette - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | BR-79704.3.0 |
| Pattern Name | Festival Of Lanterns Linen Print |
| Collection | Maisonnette |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 36" |
| Horz. Repeat | 53.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Br-79704.3.0 | Festival Of Lanterns Linen Print, Maisonnette - Brunschwig & Fils Fabric
Br-79704.3.0 | Festival Of Lanterns Linen Print, Maisonnette - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | BR-79704.3.0 |
| Pattern Name | Festival Of Lanterns Linen Print |
| Collection | Maisonnette |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 36" |
| Horz. Repeat | 53.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | BR-79704.3.0 |
| Pattern Name | Festival Of Lanterns Linen Print |
| Collection | Maisonnette |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 36" |
| Horz. Repeat | 53.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Modern Chinoiserie |











