8025118.73.0 | Sierre Emb, Grand Voyage - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025118.73.0 |
| Pattern Name | Sierre Emb |
| Collection | Grand Voyage |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 23.6" |
| Horz. Repeat | 24.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 57%;VISCOSE - 22%;COTTON - 12%;POLYESTER - 9% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8025118.73.0 | Sierre Emb, Grand Voyage - Brunschwig & Fils Fabric
8025118.73.0 | Sierre Emb, Grand Voyage - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025118.73.0 |
| Pattern Name | Sierre Emb |
| Collection | Grand Voyage |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 23.6" |
| Horz. Repeat | 24.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 57%;VISCOSE - 22%;COTTON - 12%;POLYESTER - 9% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025118.73.0 |
| Pattern Name | Sierre Emb |
| Collection | Grand Voyage |
| Width | 50" |
| Vert. Repeat | 23.6" |
| Horz. Repeat | 24.8" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 57%;VISCOSE - 22%;COTTON - 12%;POLYESTER - 9% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |


















