8025130.55.0 | Aureille Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025130.55.0 |
| Pattern Name | Aureille Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 54.29" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 7.64" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
| Notes | COORDINATING WALLCOVERING P8025109 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8025130.55.0 | Aureille Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
8025130.55.0 | Aureille Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025130.55.0 |
| Pattern Name | Aureille Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 54.29" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 7.64" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
| Notes | COORDINATING WALLCOVERING P8025109 |
Original: $256.73
-65%$256.73
$89.86Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025130.55.0 |
| Pattern Name | Aureille Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 54.29" |
| Vert. Repeat | 25" |
| Horz. Repeat | 7.64" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
| Notes | COORDINATING WALLCOVERING P8025109 |


















