8025131.195.0 | Locklin Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025131.195.0 |
| Pattern Name | Locklin Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 27.95" |
| Horz. Repeat | 26.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
| Notes | COORDINATING WALLCOVERING P8025110 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8025131.195.0 | Locklin Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
8025131.195.0 | Locklin Print, Jardin De Maclot - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025131.195.0 |
| Pattern Name | Locklin Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 27.95" |
| Horz. Repeat | 26.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
| Notes | COORDINATING WALLCOVERING P8025110 |
Original: $382.73
-65%$382.73
$133.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025131.195.0 |
| Pattern Name | Locklin Print |
| Collection | Jardin De Maclot |
| Width | 54.33" |
| Vert. Repeat | 27.95" |
| Horz. Repeat | 26.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
| Notes | COORDINATING WALLCOVERING P8025110 |


















