80459 | Wyatt Corduroy, Sandstone - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 80459 |
| Pattern Name | Wyatt Corduroy |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3/8" (1CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



80459 | Wyatt Corduroy, Sandstone - Schumacher Fabric
80459 | Wyatt Corduroy, Sandstone - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 80459 |
| Pattern Name | Wyatt Corduroy |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3/8" (1CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Original: $234.50
-65%$234.50
$82.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 80459 |
| Pattern Name | Wyatt Corduroy |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3/8" (1CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
























