80886 | Knotted Trellis Tape, Grey On Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 80886 |
| Pattern Name | Knotted Trellis Tape |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 3 1/4" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 3 5/8" (9CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 22% LINEN, 68% COTTON, 10% SPUN POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



80886 | Knotted Trellis Tape, Grey On Brown - Schumacher Trim
80886 | Knotted Trellis Tape, Grey On Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 80886 |
| Pattern Name | Knotted Trellis Tape |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 3 1/4" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 3 5/8" (9CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 22% LINEN, 68% COTTON, 10% SPUN POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 80886 |
| Pattern Name | Knotted Trellis Tape |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 3 1/4" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 3 5/8" (9CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 22% LINEN, 68% COTTON, 10% SPUN POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Trellis |























