83204 | Backgammon Cut Velvet, Verdure - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 83204 |
| Pattern Name | Backgammon Cut Velvet |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54 1/2" (138CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 26 3/8" (67CM) |
| Vertical Repeat | 3 1/4" (8CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





83204 | Backgammon Cut Velvet, Verdure - Schumacher Fabric
83204 | Backgammon Cut Velvet, Verdure - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 83204 |
| Pattern Name | Backgammon Cut Velvet |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54 1/2" (138CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 26 3/8" (67CM) |
| Vertical Repeat | 3 1/4" (8CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
Original: $434.00
-65%$434.00
$151.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 83204 |
| Pattern Name | Backgammon Cut Velvet |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54 1/2" (138CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 26 3/8" (67CM) |
| Vertical Repeat | 3 1/4" (8CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
























