85076 | Summit Sheer, Dove - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85076 |
| Pattern Name | Summit Sheer |
| Collection | Perfect Basics: Sheers & Casements |
| Width | 118" (300CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | TURKEY |
| Country of Finish | TURKEY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85076 | Summit Sheer, Dove - Schumacher Fabric
85076 | Summit Sheer, Dove - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85076 |
| Pattern Name | Summit Sheer |
| Collection | Perfect Basics: Sheers & Casements |
| Width | 118" (300CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | TURKEY |
| Country of Finish | TURKEY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Original: $147.00
-65%$147.00
$51.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85076 |
| Pattern Name | Summit Sheer |
| Collection | Perfect Basics: Sheers & Casements |
| Width | 118" (300CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SOLUTION DYED ACRYLIC |
| Country of Origin | TURKEY |
| Country of Finish | TURKEY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
























