85171 | Lubeck Tape Narrow, Charcoal - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85171 |
| Pattern Name | Lubeck Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1 5/8" (4CM)" |
| Match | STRIPE |
| Horizontal Repeat | 1 5/8" (4CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




85171 | Lubeck Tape Narrow, Charcoal - Schumacher Trim
85171 | Lubeck Tape Narrow, Charcoal - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85171 |
| Pattern Name | Lubeck Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1 5/8" (4CM)" |
| Match | STRIPE |
| Horizontal Repeat | 1 5/8" (4CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85171 |
| Pattern Name | Lubeck Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1 5/8" (4CM)" |
| Match | STRIPE |
| Horizontal Repeat | 1 5/8" (4CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |























