85330 | Erikson Faux Fur, Umber - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85330 |
| Pattern Name | Erikson Faux Fur |
| Collection | Faux Fur |
| Width | 69" (175CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Brown |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

85330 | Erikson Faux Fur, Umber - Schumacher Fabric
85330 | Erikson Faux Fur, Umber - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85330 |
| Pattern Name | Erikson Faux Fur |
| Collection | Faux Fur |
| Width | 69" (175CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Brown |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85330 |
| Pattern Name | Erikson Faux Fur |
| Collection | Faux Fur |
| Width | 69" (175CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Brown |
| Theme | Animal Skin |














