85392 | Broom Tassel, Palm Tree Green - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85392 |
| Pattern Name | Broom Tassel |
| Collection | Johanna Ortiz |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 7" (18CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% RAFFIA |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Green |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85392 | Broom Tassel, Palm Tree Green - Schumacher Trim
85392 | Broom Tassel, Palm Tree Green - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85392 |
| Pattern Name | Broom Tassel |
| Collection | Johanna Ortiz |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 7" (18CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% RAFFIA |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Green |
| Theme | 0 |
Original: $66.50
-65%$66.50
$23.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85392 |
| Pattern Name | Broom Tassel |
| Collection | Johanna Ortiz |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 7" (18CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% RAFFIA |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Green |
| Theme | 0 |























