85461 | Strawberry Trail Hand Block Trim, Green - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85461 |
| Pattern Name | Strawberry Trail Hand Block Trim |
| Collection | Molly Mahon |
| Width | 3" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3 1/2" (9CM) |
| Vertical Repeat | 10" (25CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





85461 | Strawberry Trail Hand Block Trim, Green - Schumacher Trim
85461 | Strawberry Trail Hand Block Trim, Green - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85461 |
| Pattern Name | Strawberry Trail Hand Block Trim |
| Collection | Molly Mahon |
| Width | 3" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3 1/2" (9CM) |
| Vertical Repeat | 10" (25CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Original: $154.00
-65%$154.00
$53.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85461 |
| Pattern Name | Strawberry Trail Hand Block Trim |
| Collection | Molly Mahon |
| Width | 3" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3 1/2" (9CM) |
| Vertical Repeat | 10" (25CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Green |
| Theme | Floral |























