85471 | Lunar Hand Woven Brocade, Ravine - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85471 |
| Pattern Name | Lunar Hand Woven Brocade |
| Collection | A Rum Fellow |
| Width | 19" (48CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 6 1/2" (17CM) |
| Vertical Repeat | 8" (20CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | GUATEMALA |
| Country of Finish | GUATEMALA |
| Color | Brown |
| Theme | Ethnic |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85471 | Lunar Hand Woven Brocade, Ravine - Schumacher Fabric
85471 | Lunar Hand Woven Brocade, Ravine - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85471 |
| Pattern Name | Lunar Hand Woven Brocade |
| Collection | A Rum Fellow |
| Width | 19" (48CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 6 1/2" (17CM) |
| Vertical Repeat | 8" (20CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | GUATEMALA |
| Country of Finish | GUATEMALA |
| Color | Brown |
| Theme | Ethnic |
Original: $1,519.00
-65%$1,519.00
$531.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85471 |
| Pattern Name | Lunar Hand Woven Brocade |
| Collection | A Rum Fellow |
| Width | 19" (48CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 6 1/2" (17CM) |
| Vertical Repeat | 8" (20CM) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | GUATEMALA |
| Country of Finish | GUATEMALA |
| Color | Brown |
| Theme | Ethnic |














