85550 | Country Cord, Grass - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85550 |
| Pattern Name | Country Cord |
| Collection | A Country Life |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 12% POLYESTER, 62% JUTE, 26% COTTON |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Green |
| Theme | Borders |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85550 | Country Cord, Grass - Schumacher Trim
85550 | Country Cord, Grass - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85550 |
| Pattern Name | Country Cord |
| Collection | A Country Life |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 12% POLYESTER, 62% JUTE, 26% COTTON |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Green |
| Theme | Borders |
Original: $31.50
-65%$31.50
$11.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85550 |
| Pattern Name | Country Cord |
| Collection | A Country Life |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 12% POLYESTER, 62% JUTE, 26% COTTON |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Green |
| Theme | Borders |























