85563 | Country Fringe, Burlap - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85563 |
| Pattern Name | Country Fringe |
| Collection | A Country Life |
| Width | 2 1/2" (6CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 6% POLYESTER, 1% NYLON, 93% JUTE |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85563 | Country Fringe, Burlap - Schumacher Trim
85563 | Country Fringe, Burlap - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85563 |
| Pattern Name | Country Fringe |
| Collection | A Country Life |
| Width | 2 1/2" (6CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 6% POLYESTER, 1% NYLON, 93% JUTE |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
Original: $42.00
-65%$42.00
$14.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85563 |
| Pattern Name | Country Fringe |
| Collection | A Country Life |
| Width | 2 1/2" (6CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 6% POLYESTER, 1% NYLON, 93% JUTE |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |























