85571 | Ziegfeld Hand Beaded Tape, Ebony - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85571 |
| Pattern Name | Ziegfeld Hand Beaded Tape |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 2 1/2" (6CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 1" (3CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 80% LINEN, 20% ACRYLIC BEADS |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Gold |
| Theme | Cheic and Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85571 | Ziegfeld Hand Beaded Tape, Ebony - Schumacher Trim
85571 | Ziegfeld Hand Beaded Tape, Ebony - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85571 |
| Pattern Name | Ziegfeld Hand Beaded Tape |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 2 1/2" (6CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 1" (3CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 80% LINEN, 20% ACRYLIC BEADS |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Gold |
| Theme | Cheic and Modern |
Original: $189.00
-65%$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85571 |
| Pattern Name | Ziegfeld Hand Beaded Tape |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 2 1/2" (6CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 1" (3CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 80% LINEN, 20% ACRYLIC BEADS |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Gold |
| Theme | Cheic and Modern |























