85650 | Lottie Tape, Sky - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85650 |
| Pattern Name | Lottie Tape |
| Collection | New Traditional |
| Width | 3 1/8" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 2" (5CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 10% SPUN POLYESTER, 90% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85650 | Lottie Tape, Sky - Schumacher Trim
85650 | Lottie Tape, Sky - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85650 |
| Pattern Name | Lottie Tape |
| Collection | New Traditional |
| Width | 3 1/8" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 2" (5CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 10% SPUN POLYESTER, 90% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Original: $73.50
-65%$73.50
$25.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85650 |
| Pattern Name | Lottie Tape |
| Collection | New Traditional |
| Width | 3 1/8" (8CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 2" (5CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 10% SPUN POLYESTER, 90% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |























