85766 | Lincoln Small Stripe, Pink - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85766 |
| Pattern Name | Lincoln Small Stripe |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 1" (3CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 43% POLYESTER, 57% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




85766 | Lincoln Small Stripe, Pink - Schumacher Fabric
85766 | Lincoln Small Stripe, Pink - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85766 |
| Pattern Name | Lincoln Small Stripe |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 1" (3CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 43% POLYESTER, 57% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |
Original: $136.50
-65%$136.50
$47.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85766 |
| Pattern Name | Lincoln Small Stripe |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 1" (3CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 43% POLYESTER, 57% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |
























