85940 | Judy Texture, Peach - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85940 |
| Pattern Name | Judy Texture |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 1/4" (1CM) |
| Vertical Repeat | 7/8" (2CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Orange |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




85940 | Judy Texture, Peach - Schumacher Fabric
85940 | Judy Texture, Peach - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85940 |
| Pattern Name | Judy Texture |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 1/4" (1CM) |
| Vertical Repeat | 7/8" (2CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Orange |
| Theme | Solid |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85940 |
| Pattern Name | Judy Texture |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 1/4" (1CM) |
| Vertical Repeat | 7/8" (2CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Orange |
| Theme | Solid |
























