85961 | Clara Pleated Tape, Neutral - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85961 |
| Pattern Name | Clara Pleated Tape |
| Collection | Prairie |
| Width | 1 3/4" (4CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 10% COTTON, 90% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85961 | Clara Pleated Tape, Neutral - Schumacher Trim
85961 | Clara Pleated Tape, Neutral - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85961 |
| Pattern Name | Clara Pleated Tape |
| Collection | Prairie |
| Width | 1 3/4" (4CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 10% COTTON, 90% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85961 |
| Pattern Name | Clara Pleated Tape |
| Collection | Prairie |
| Width | 1 3/4" (4CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 10% COTTON, 90% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |























