86090 | Calloway Paper Sheer, Ivory - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86090 |
| Pattern Name | Calloway Paper Sheer |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 130" (330CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 59" (150CM) |
| Vertical Repeat | 48" (122CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 37% LINEN, 55% PAPER, 8% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86090 | Calloway Paper Sheer, Ivory - Schumacher Fabric
86090 | Calloway Paper Sheer, Ivory - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86090 |
| Pattern Name | Calloway Paper Sheer |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 130" (330CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 59" (150CM) |
| Vertical Repeat | 48" (122CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 37% LINEN, 55% PAPER, 8% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Original: $276.50
-65%$276.50
$96.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86090 |
| Pattern Name | Calloway Paper Sheer |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 130" (330CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 59" (150CM) |
| Vertical Repeat | 48" (122CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 37% LINEN, 55% PAPER, 8% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
























