86172 | Belton Tape Narrow, Blush - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86172 |
| Pattern Name | Belton Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1 1/2" (4CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Pink |
| Theme | Cheic and Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86172 | Belton Tape Narrow, Blush - Schumacher Trim
86172 | Belton Tape Narrow, Blush - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86172 |
| Pattern Name | Belton Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1 1/2" (4CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Pink |
| Theme | Cheic and Modern |
Original: $38.50
-65%$38.50
$13.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86172 |
| Pattern Name | Belton Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1 1/2" (4CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Pink |
| Theme | Cheic and Modern |























