86173 | Belton Tape Narrow, Natural - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86173 |
| Pattern Name | Belton Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1 1/2" (4CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Beige |
| Theme | Cheic and Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86173 | Belton Tape Narrow, Natural - Schumacher Trim
86173 | Belton Tape Narrow, Natural - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86173 |
| Pattern Name | Belton Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1 1/2" (4CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Beige |
| Theme | Cheic and Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86173 |
| Pattern Name | Belton Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1 1/2" (4CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Beige |
| Theme | Cheic and Modern |























