86202 | Tweed Tape Narrow, Yellow - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86202 |
| Pattern Name | Tweed Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1" (3CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 16% POLYESTER, 76% VISCOSE, 8% FLAX |
| Country of Origin | GERMANY |
| Country of Finish | GERMANY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86202 | Tweed Tape Narrow, Yellow - Schumacher Trim
86202 | Tweed Tape Narrow, Yellow - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86202 |
| Pattern Name | Tweed Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1" (3CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 16% POLYESTER, 76% VISCOSE, 8% FLAX |
| Country of Origin | GERMANY |
| Country of Finish | GERMANY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86202 |
| Pattern Name | Tweed Tape Narrow |
| Collection | Perennial Favorite Trims |
| Width | 1" (3CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 16% POLYESTER, 76% VISCOSE, 8% FLAX |
| Country of Origin | GERMANY |
| Country of Finish | GERMANY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |























