86264 | Raye Performance, Brown - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86264 |
| Pattern Name | Raye Performance |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 42% POLYESTER, 58% POLYACRYLIC |
| Country of Origin | GERMANY |
| Country of Finish | GERMANY |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


86264 | Raye Performance, Brown - Schumacher Fabric
86264 | Raye Performance, Brown - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86264 |
| Pattern Name | Raye Performance |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 42% POLYESTER, 58% POLYACRYLIC |
| Country of Origin | GERMANY |
| Country of Finish | GERMANY |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
Original: $206.50
-65%$206.50
$72.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86264 |
| Pattern Name | Raye Performance |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 42% POLYESTER, 58% POLYACRYLIC |
| Country of Origin | GERMANY |
| Country of Finish | GERMANY |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |














