86432 | Anibal Performance, Chestnut - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86432 |
| Pattern Name | Anibal Performance |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 7 3/8" (19CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | TURKEY |
| Country of Finish | TURKEY |
| Color | Brown |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86432 | Anibal Performance, Chestnut - Schumacher Fabric
86432 | Anibal Performance, Chestnut - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86432 |
| Pattern Name | Anibal Performance |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 7 3/8" (19CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | TURKEY |
| Country of Finish | TURKEY |
| Color | Brown |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86432 |
| Pattern Name | Anibal Performance |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 7 3/8" (19CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | TURKEY |
| Country of Finish | TURKEY |
| Color | Brown |
| Theme | Animal Skin |














