86464 | Piet Performance Linen, Ochre - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86464 |
| Pattern Name | Piet Performance Linen |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86464 | Piet Performance Linen, Ochre - Schumacher Fabric
86464 | Piet Performance Linen, Ochre - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86464 |
| Pattern Name | Piet Performance Linen |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |
Original: $171.50
-65%$171.50
$60.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86464 |
| Pattern Name | Piet Performance Linen |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 55" (140CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Solid |
























