86481 | Bolander Cord Indoor/Outdoor, Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86481 |
| Pattern Name | Bolander Cord Indoor/Outdoor |
| Collection | Cords |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 1/4" (1CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 99% POLYOLEFIN, 1% NYLON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Brown |
| Theme | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



86481 | Bolander Cord Indoor/Outdoor, Brown - Schumacher Trim
86481 | Bolander Cord Indoor/Outdoor, Brown - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86481 |
| Pattern Name | Bolander Cord Indoor/Outdoor |
| Collection | Cords |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 1/4" (1CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 99% POLYOLEFIN, 1% NYLON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Brown |
| Theme | 0 |
Original: $70.00
-65%$70.00
$24.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86481 |
| Pattern Name | Bolander Cord Indoor/Outdoor |
| Collection | Cords |
| Width | 3/4" (2CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 1/4" (1CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 99% POLYOLEFIN, 1% NYLON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Brown |
| Theme | 0 |























